KOLEJNE EDYCJE WKRÓTCE!


SZKOLENIE RIGGING, TRUSSING, HOISTING

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia dotyczącego bezpiecznej pracy na scenie, obejmujące podstawowe zagadnienia z zakresu podwieszeń, używania kratownic scenicznych oraz wciągarek.

Podczas zajęć omówione zostaną podstawowe zagadnienia związane z bezpiecznymi metodami podwieszeń, budową konstrukcji, organizacją pracy na scenie oraz właściwym
użytkowaniem wciągarek scenicznych. Zagadnienia te przedstawione zostaną zarówno pod kątem obowiązującego prawa i wymaganych uprawnień, jak i praktycznych rozwiązań i tzw. dobrych praktyk. Poruszone zostaną kwestie związane z dozorem Urzędu Dozoru Technicznego jak i kwestiami BGV-C1 oraz DGUV 17 i 18.

DATA:

I grupa- 22.01.2019r. (wtorek), godz. 9:00- 15:00

II grupa- 23.01.2019r. (środa), godz. 9:00- 15:00

MIEJSCE:

ul. Prusicka 31, 55-100 Trzebnica

Rejestracja:

zatorski@ast-projekt.eu

Szkolenie jest bezpłatne

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne szkolenie p.t. „Wpływ technologii na sukces eventu”, podczas którego poruszymy zagadnienia dotyczące m. in. prawidłowego planowania wydarzeń od strony technicznej, przygotowania obiektu do eventu, efektywnego wykorzystania budżetu na technikę eventową, szukania inspirujących rozwiązań dopasowanych do budżetu. Przekażemy również Państwu podstawowe informacje z zakresu techniki eventowej, zaprezentujemy najnowsze trendy w zakresie oświetlenia, pokażemy jak prawidłowo skonstruować zapytania do firm zajmujących się obsługą techniczną eventów oraz na co zwrócić uwagę analizując wyceny podwykonawców. Będzie to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz dyskusji n.t. technicznych aspektów organizacji eventów.

Dla kogo?

  • dla event managerów
  • dla organizatorów wydarzeń
  • dla właścicieli, managerów obiektów hotelowych, restauracji
  • dla osób prowadzących w firmach projekty eventowe
  • dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje eventowe oraz poznać funkcjonowanie eventu „od kuchni”

Prosimy o potwierdzenie obecności do dn. 23 lutego 2018 (piątek) włącznie pod nr. tel. +48 71 387 44 34, +48 509 774 369 lub mailowo na adres kukoni@kukoni.pl